Kobercové štvorce DESSO

  Späť

Luxusné kobercové štvorce DESSO neodmysliteľne patria na pomyselnú špičku v oblasti textilných podlahovín a sú neoddeliteľnou súčasťou každého luxusného interiéru.
Desso výrobca high-end,  inovatívnych kobercových štvorcov a kobercov prevažne pre komerčné objekty (kancelárie, komerčné budovy, banky, školy, univerzity, predajne a zdravotné zariadenia), ale i pre domácnosti. Spoločnosť tiež vyrába umelé športové trávniky a unikátne vystužený systém prírodnej trávy (GrassMaster®) pre športový segment.

Sídlo firmy sa nachádza v Holandsku, zamestnáva približne 820 ľudí v 3 fabrikách v Európe a špecializované centrá zákazníckej starostlivosti po celej Európe, rovnako ako v Amerike, Ázií, Afrike, na Blízkom východe a v Oceánii.  Tarkett, celosvetový líder v oblasti podláh a športových povrchov dosiahol dohodu s Bencis Capital Partners a menšinovými podieľnikmi a získal 100% podiel v Dessu.

Od roku 2008 je Desso Carpet členom EPEA (Environmental Protection Encouragement Agency), čím podporuje životné prostredie a stále vyvíja ekologickú výrobu a výrobky, dôkazom čoho je systém Cradle to Cradle® (označenie pre výrobky šetrné pre ľudské zdravie, ktoré je možné biologicky alebo technologický recyklovať).

Kvalita vlákna, nevšedný dizajn a farebné prevedenie tvoria atribúty, pre ktoré sú koberce DESSO veľmi cenené a obľúbené medzi architektmi, ale aj medzi samotnými zákazníkmi. Medzi významných zákazníkov DESSO patria spoločnosti ako HSBC, Deutsche Bank, BNP Paribas, Allianz, Starwood Hotels, Marriott Hotels, Regus, KLM, Virgin Atlantic a mnoho ďaľších.

 


Galéria