PVC Vinylové podlahySILA ÚSPORNOSTI

V dnešnej dobe sa vracia dopyt po tradičných materiáloch akou je PVC podlahová krytina. PVC podlaha sa vyrába vo veľkom množstve vzorov a farieb. Je vhodná do bytov aj kancelárskych priestorov, hál či priemyselných objektov.  PVC podlahy patria medzi cenovo prijateľné, nenáročné na údržbu, dobre tlmia hluk, sú odolné voči vode a so širokou možnosťou použitia v celom priestore. Niektoré z nich majú špeciálne elektrostatické, akustické, protišmykové, antistatické a iné úpravy. Z krajín  západnej Európy sa ku nám dostáva trend obkladať kúpeľne, WC z PVC materiálu. Takéto riešenie ma nesporné výhody akými sú rýchlosť realizácie, vodotesnosť, ideálne pre priestory, kde nie je možné použiť mokré procesy. Naším dodávateľom PVC je výrobca TARKETT.

 
PVC TARKETT
 

 

Prírodné linoleumJEDINEČNÉ VLASTNOSTI
            
Prírodné linoleum je produkt so 150 ročnou tradíciou. Je vyrábané z obnoviteľných prírodných materiálov a to živice, korku, ľanového oleja, dreveného a vápencového prášku, juty a prírodných farebných pigmentov. Tieto suroviny zaručujú linoleu dlhoročnú životnosť, elasticitu, výborné izolačné vlastnosti, vysokú odolnosť voči škrabancom, špine, dokonca aj horiacej cigarete .  Je antistatický, nealergénny. Neobsahuje žiadne aditíva a umelé zložky. Je ekologicky odbúrateľné a nezaťažuje životné prostredie. Naším dodávateľom prírodného linolea je výrobca TARKETT.

 
Prírodné linoleum TARKETT


Zabezpečujeme: pvc podlahy záťažové pvc podlahy, pvc do škôl, priemyselné pvc podlahy, objektové pvc podlahy, pvc do nemocnic, pvc tarkett, homogénne pvc, heterogénne pvc, dizajnové pvc, športové pvc, gumená podlaha