PVC podlaha TARKETT

  Späť

Spoločnosť Tarkett, ktorá vznikla v roku 1886, je celosvetovým lídrom v priemysle podlahových materiálov. Ma okolo 8600 zamestnancov, 28 závodov, pôsobí v 100 krajinách  a denne predá viac ako 1 milión m2 podláh.

Rozsiahle portfólio výrobkov vrátane PVC, linolea, laminátu, dreva, športových povrchov a príslušenstva umožňuje spoločnosti Tarkett všade na svete vytvoriť jedinečné skúsenosti s podlahovými materiálmi, s výnimočnými vlastnosťami pri čistení a údržbe, a to vďaka unikátnym povrchovým úpravám. Tieto vysokovýkonné podlahy ponúkajú najlepšiu produktivitu a najnižšie možné náklady na trhu počas ich životnosti a dokážu vytvoriť výnimočnú návratnosť investície pre klientov. Tarkett stále hľadá nové spôsoby, ako zvýšiť obsah recyklovaných materiálov vo svojich podlahových riešeniach a stále zavádza nové spôsoby, ktoré redukujú odpad zo surovín.
Firma ponúka niekoľko typov vinylových podláh - kompaktný homogénny a heterogénny vinyl, akustický heterogénny a homogénny (pre hustú prevádzku). Protišmykové výrobky a výrobky s kontrolou statickej elektriny od spoločnosti Tarkett zvyšujú úroveň bezpečnosti budov, pričom nízke VOC emisie výrobkov prispievajú k lepšej kvalite vzduchu v interiéri.
Spoločnosť Tarkett, ako prvý výrobca na svete predstavil homogénnu podlahovinu s jedinečným patentovaným zložením -  iQ ONE bez obsahu polyvinylchloridov a zmäkčovadiel - certifikovanú Cradle to Cradle® Gold level. Ideálna hlavne pre objekty s vysokou záťažou ako sú: verejné priestory, školské a zdravotnícke zariadenia.
Tarkett navrhuje tiež svoje výroby tak, aby sa pri nich používalo čo najmenej vody, detergentov a energie pri čistení, čím sa redukuje ich environmentálny dopad.


Galéria